درباره ما:

وب سایت تخصصی Rosha Pharmacy  متعلق به داروخانه روشــــا است که جزء معدود وب سایت های رسمی است که وابسته به داروخانه حقیقی میباشد ومحصولات مجاز و مرتبط با داروخانه را برای علاقه مندان و بیماران ارائه می دهد.داروخانه روشــا یکی از بزرگترین داروخانه های تخصصی کشور که بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و در سال 1397 در شهر کرج افتتاح گردیده است. مؤسس و مسئول  فنی داروخانه روشا آقای دکتر فیروزبخت می باشندو تیمی از داروسازان جوان و با تجربه با محوریت آقای دکتر امان اله وزیری مدیریت وب سایت را به عهده دارند.از نظر علمی و محتوایی مجموعه توسط تیمی دیگر از داروسازان به سرپرستی آقای دکتر امیر میراولیایی متخصص داروسازی بالینی هدایت می گردد.

نام روشـــا برگرفته از چهره شاداب، خنـــدان و روشن است که نشانگر رویکرد جدید این مجموعه به حیطه درمان و ارائه خدمات داروســـــازی می باشد.هدف روشــــا ارتقای سلامت جامعه ای است که به آن تعلق دارد و تلاش می کند با رعایت اصول حرفه ای موجب ایجاد اعتماد در میان بیماران و جامعه پزشکی گردد.

داروخانه روشا همگام با تغییرات سبک زندگی و روش های نوین خرید شهروندان، اقدام به برپایی فروشگاه اینترنتی و حضور مؤثر در شبکه های اجتماعی کرده است تا با این سازوکار، دسترسی به محصولات موردنظر و امکان خرید برای مخاطبان تسهیــل شود؛ ضمن آنکه اخبار و برنامه های ویژه داروخانه روشا نیز به صورت آنلاین در اختیار همگان قرار می گیرد.

بخش بندی و فعالیت های وب سایت داروخانه روشا:

وب سایت داروخانه روشا کلیه محصولات داروخانه ای مجاز و دارای تأییدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به جزء دارو و اقلامی که نیاز به نسخه و تجویز پزشک دارند و باید زیر نظر دکتر داروساز تحویل بیمار گردند در وب سایـــت خود ارائه می دهد که این محصولات در بخش های زیر دسته بندی شده اند تا باعث سهولت دسترسی و خرید علاقه مندان گردد.

محصولات مراقبت از پوست، محصولات و لوازم آرایشی، محصولات مراقبت از مو، محصولات بهداشتی و شوینده، لوازم برقی آرایشی، عطرو ادکلن، محصولات و لوازم مرتبط با مادرو کودک از جمله شیر و غذای کودک، مکمل های تغذیه ای و ویتامین ها، مکمل های ورزشی، داروهای گیاهی، تجهیزات پزشکی و محصولات ارتوپدی میباشد.

از خدمات و فعالیت های مهم وب سایت داروخانه روشا پاسخ به سؤالات و نظرات مشتریان به صورت علمی توسط دکتر داروساز با تخصص بالینی می باشد همچنین ارائه مقالات علمی و کاربردی در جهت افزایش آگاهی جامعه از دیگر فعالیت های مهم است که می توان به آن اشاره کرد.

قابل ذکر است از طریق وب سایت داروخانه روشا اطلاع رسانی در زمینه جشنواره ها، گردهمایی ها، کلاس های آموزشی و سایر برنامه هایی که در داروخانه روشا برگزار می گردد، انجام می شود.

داروخانه روشا - مکمل های ورزشی ، مراقبت از مو ، مراقبت از پوست 0
داروخانه روشا - مکمل های ورزشی ، مراقبت از مو ، مراقبت از پوست